Pohodlné objednání a doprava ZDARMA od 800 Kč. Přihlášení | Registrace

O nás

Radost těla

Eshop Radost těla provozuje Klub Energy Tábor. Klub Energy Tábor je přímé obchodní zastoupení firmy Energy Czech republic a.s. Od roku 2007 sídlí v Táboře nedaleko autobusového a vlakového nádraží.

Zabýváme se prodejem přírodních produktů v podobě bylinných koncentrátů, terapeutických krémů nebo v podobě kapslí. Firma Energy vytváří i vlastní přírodní kosmetiku (pleťové krémy, mýdla, šampony, hydratační masky a oleje, …), čaje, zelené potraviny („superpotraviny“), zubní pasty nebo esenciální oleje. Součástí našeho sortimentu jsou i veterinární produkty (bylinné koncentráty, kapsle, šampony, ...).

Všechny naše výrobky jsou čistě přírodní a na jejich vývoji pracují odborníci, lékaři a terapeuti. Produkty jsou výsledkem propojení nejnovějších vědeckých poznatků s učením TČM. Řídí se poznatky z oblasti fytoterapie, aromaterapie, homeopatie, a především tradiční čínskou medicínou. Všechny námi používané ingredience jsou získávány z volného sběru nebo ekologických hospodářství. Proto si společnost Energy zakládá na poznání všech míst a osob, které se na výrobě produktů podílejí.

  • Kvalitní přírodní produkty
  • Registrace nových členů do Klubu Energy
  • Odborné poradenství a konzultace
  • Spolupráce s terapeuty, maséry, …

 

Ocenění od našich zákazníků:

   arrow