Pohodlné objednání a doprava ZDARMA od 900 Kč. Přihlášení | Registrace

Arganový olej

argan_oil_vanoce_darek

Stručně o arganovém oleji

Vysoká oblíbenost arganového oleje je dána jeho příznivým působením na pleť, vlasy i nehty. Tento vzácný kosmetický olej se lisuje ze syrových semen argánie trnité a obsahuje vitamíny A, E a F, tokoferoly, karoten, vysoký počet antioxidantů a až 80% esenciálních mastných kyselin. Bývá též nazýván marockým zlatem.

Strom argánie roste v polopouštích severní Afriky a je chráněným druhem.

argan-tree-gd0828452d_1920

Arganový olej udělá radost každé ženě

Díky arganovému oleji získá pleť dokonalou péči, výživu a ochranu před volnými radikály, čímž si vybuduje a dlouho zachová mladý a svěží vzhled. Arganovým olejem, vtíraným do vlasové pokožky, se zvýší vitalita vlasových kořínků. Tím se podpoří krása vlasů a jejich celková kondice. Pro zdravé, lesklé a pevné nehty se arganový olej vtírá do oblasti nehtových lůžek.

Sílu a rozmanitost využití arganového oleje ocení každá žena. A určitě jí udělá radost, když tohoto kosmetického pomocníka najde jako dárek pod vánočním stromečkem.

arganovy_olej_darek_radost

Argan oil - kvalitní arganový olej

Prohlédněte si arganový olej zde na eshopu Radost těla: Arganový olej - Argan oil

Pokud jste členkou či členem Klubu Energy, můžete využít předvánoční akci na klubovém eshopu Klub Energy Tábor. Přejít na: Vánoční akce - kosmetika Beauty Energy