Koupele

Koupele jsou ideální volbou pro relaxaci a péči o pokožku. Tato kategorie zahrnuje sůl do koupele a pro inhalaci a humátové koupele s éterickými oleji. Koupele pomáhají při problémech s dýchacími cestami, jako jsou infekce a astma, a jsou také užitečné při kloubních obtížích a bolestech páteře. Další výhodou těchto koupelí je pomoc při ekzémech, vyrážkách a zánětlivých kožních onemocněních.

#ShowMore#

Jedním z nejpopulárnějších produktů v této kategorii je Energy Biotermal 350 g, což je sůl do koupele a dá se použít i pro inhalaci. Podporuje zdraví pokožky a dýchacího systému. Další oblíbenou volbou je Energy Balneol 100 ml, humátová koupel s éterickými oleji, která je ideální pro regeneraci kloubů, při bolesti páteře, úrazech nebo při zánětlivých kožních onemocněních, infekcích dýchacích cest a astma.. Pro ty, kteří hledají výhodné balení, je tu Energy Balneol Profi 1000 ml, což je větší balení humátové koupele s éterickými oleji.

Pro další péči o tělo můžete navštívit také kategorii Mýdla, která nabízí široký výběr přírodních mýdel.

Nejprodávanější

3 položek celkem

Cena

2531099
12531099

Značky

Položek k zobrazení: 3
biotermal
329 Kč –23 %
253 Kč / ks

Bioinformační koupelová sůl. Onemocnění dýchacích cest. Kloubní obtíže a bolesti páteře. Ekzémy, vyrážky, kožní problémy. Poúrazové stavy, fyzická i psychická únava.

406
balneol
428 Kč –23 %
329 Kč / ks

Bioinformační humátová koupel. Regenerace kloubů, bolesti páteře, úrazy. Zánětlivá kožní onemocnění. Infekce dýchacích cest, astma. Gynekologické a urologické obtíže.

407
balneol profi
Výhodné balení
1 429 Kč –23 %
1 099 Kč / ks

Bioinformační humátová koupel v cenově výhodném balení.

455