Energy Annovet 30 ml Veterinární produkt

559 Kč –23 %
annovet
559 Kč –23 % 430 Kč / ks 430 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Možnosti doručení

Veterinární přípravek vhodný jako pomocný produkt při onkologických onemocněních a proti jednobuněčným parazitům. Zvyšuje vitalitu a chuť do života, působí na hojení a zvýšení odolnosti sliznic. Snižuje krevní tlak. Pomáhá při neuralgii.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výhodné balení dvou Annovetů najdete zde: Annovet 2set

Energyvet Annovet

Koncentrát z extraktu listů jihoamerického stromu annona ostnitá (Annona muricata) obsahující acetogeniny. U starších zvířat se projevuje vitalizačními účinky. Působí proti křečím, má zklidňující účinky při stresu, spolupůsobí při snižování krevního cukru, snižuje krevní tlak. Posiluje činnost srdce i imunitního systému. Působí také antibakteriálně a jeví antiparazitární účinky proti jednobuněčným krevním parazitům. Má výrazné selektivní cytotoxické účinky. Působí na některé typy nádorů, přičemž pro buňky těla nepředstavuje žádné nebezpečí.

Vhodný pro všechny druhy zvířat. 

Použití

Pomocný preparát při onkologických onemocněních. Selektivně ničí buňky některých nádorů. Zvyšuje vitalitu a chuť do života u starých zvířat anebo u zvířat při těžkých onemocněních. Působí na hojení a zvýšení odolnosti sliznic i při infekčním onemocnění. Lze použít jako pomocný preparát při parazitárních onemocněních a to zejména způsobených jednobuněčnými parazity.

Stimuluje

 • výkon srdce (tonus)
 • imunitní odpověď při infekcích
 • apoptózu (programovanou smrt) buněk některých typů nádorů

Tlumí

 • vysoký krevní tlak
 • nervozitu, má zklidňující účinky
 • množení jednobuněčných i vyšších parazitů
 • růst bakterií v zažívacím traktu
 • kašel, onemocnění dýchacích cest
 • neuralgie (bolesti nervů)
 • střevní koliky
 • horečku

Složení

Koncentrovaný bylinný extrakt 90% (Annona muricata), celulóza - zahušťovadlo, voda, xanthan - zahušťovadlo, kyselina citrónová - regulátor kyselosti, sorbát draselný - konzervant.

Doporučené dávkování

Pro všechny druhy zvířat podávejte v množství 1 až 2 kapky na každých 10 kg hmotnosti zvířete 2x až 3x denně U velkých zvířat 5 až 10 kapek na každých 100 kg hmotnosti 2x denně po dobu 3 týdnů.

Doporučení

Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Po třech týdnech užívání následuje jeden týden pauza. Během užívání přípravku zajistěte dostatečný příjem vody. Před použitím nutno protřepat. Při podávání trvajícímu déle než měsíc (včetně týdenní přestávky) je nutné aplikovat probiotika.

Upozornění

Podávejte odděleně od ostatních regeneračních preparátů s minimální pauzou 10 minut. Pokud se při podávání objeví zvracení anebo nežádoucí sedativní (zklidňující) účinky, je nutné snížit dávkování.

Nežádoucí účinky a interakce

Snižuje krevní tlak. Nelze používat při hypotenzi. Není vhodný pro gravidní samice. Může způsobit potrat. Nelze používat současně s léky snižujícími krevní tlak.

Skladování

Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10–25 °C. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí. Doporučujeme spotřebovat do 3 měsíců po otevření. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.

Výrobek byl vyvinut, vyroben a kontrolován ve shodě s požadavky normy ISO 9001:2008. 

Doporučení veterináře

Doporučuji jako účinný prostředek při odstraňování intaktních tumorů mléčné žlázy a dílčí výsledky poskytuje i u jiných typů nádorů s anaerobním metabolismem. Působí také na těžké bakteriální infekce střeva rezistentní k antibiotikům. Pro svůj antibakteriální účinek je nezbytné následné podávání probiotik.

MVDr. Lubomír Chmelař, Ph.D.

Doplňkové parametry

Kategorie: Veterinární produkty
Obsah Annovet: 30 ml
5
7x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
DM Avatar autora | 12.10.2022
Koupila jsem pro 13letou fenku s nádorem jako doplněk k Alavisu Sanicellu a Coriolu, zatím to bere krátce, ale každopádně jí to budu kupovat nadále.
5
IM Avatar autora | 20.7.2022
Koupila jsem pro nemocnou 16letou kočičku s nádorem štítné žlázy. 100% spokojenost.
5
J Avatar autora | 2.12.2019
Annovet jsem zakoupila na radu veterináře pro moji starší fenečku s nádorem. Jelikož jsem byla velmi spokojena a moc jí chutnal, zakoupila jsem tento produkt znovu.
5
MK Avatar autora | 26.11.2019
Koupila jsem na doporučení pro moji nemocnou fenku.. kapeme chvíli, zatím beze změny, což je také dobré..
5
FH Avatar autora | 25.6.2018
Spokojenost 100% pro starou a nemocnou fenku s nádorem. Budeme objednávat dál.
5
FH Avatar autora | 19.6.2018
Spokojenost, děkujeme, znovu objednám.
5
ZP Avatar autora | 6.5.2018
Mám to pro nemocného pejska a 100 % spokojenost.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Česká společnost Energy zahájila svou činnost v polovině 90. let a jejím prvním produktem se stal dodnes oblíbený Regalen. Firma se záhy rozrostla za hranice České Republiky. Dnes se výrobky Energy prodávají nejen v mnoha evropských státech, ale také v řadě zemí po celém světě. Sortiment Energy se od dob Regalenu významně rozšířil a dnes představuje celou paletu doplňků stravy, unikátních přírodních zdrojů, zelených potravin, regeneračních bylinných krémů, kosmetiky a také veterinárních produktů.

Ve výrobcích se snoubí tisíciletá moudrost čínské medicíny s tradičním českým bylinkářstvím a s moderními poznatky o frekvenční a informační léčbě. Přinášejí energii a vitalitu, regeneraci a harmonii, omlazení a příjemný pocit ze života.

ENERGY CZECH REPUBLIC a.s., Trojská 39/201, 171 00 Praha 7

Internetový obchod Radost těla nabízí všechny výrobky společnosti Energy. Pokud jste si tyto produkty oblíbili a nakupujete jich více a častěji, vyplatí se Vám vstoupit do spotřebitelského klubu. Ten nabízí velice příznivé ceny a řadu dalších výhod. Podrobné informace si přečtěte na stránkách Klubu Energy Tábor.