Energy Gynevet 30 ml

499 Kč –23 %
gynevet
499 Kč –23 % 384 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
27.5.2024
Možnosti doručení

Veterinární bylinný koncentrát podporující správnou činnost hormonálního a nervového systému, sleziny, slinivky, žaludku a systém obnovy buněk. Tvorba mléka, zabřeznutí, falešná březost, stres.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Energyvet Gynevet

Veterinární kapky. Přípravek pro harmonizaci nervového a hormonálního systému. 

  • působí pozitivně na zabřeznutí samic a produkci mateřského mléka
  • aktivizuje metabolismus tuků
  • falešná březost
  • nejúčinnější preparát na posttraumatické stavy

Je vhodný pro každý druh zvířete.  

Své uplatnění nachází u zvířat s problémy nervového a hormonálního systému. Aktivizuje metabolismus tuků.  

Typické zvíře, pro něž se tento preparát hodí, má nadváhu anebo je nápadně vyhublé. Samice mívají nepravidelnosti říje a nemohou zabřeznout. Obě pohlaví mají tendenci k obezitě a nervovým příznakům (tiky, třesy, falešné epileptické záchvaty, křeče), pokožka a srst působí nápadně pěkným dojmem, vlivem hyperfunkce mazových žláz. Mají zvýšený sklon k vnitřním parazitózám. U samic může být ojediněle kojení doprovázeno eklampsií (druh nervového postižení). Bývá problém s množstvím mateřského mléka.  

Gynevet nedokáže zvýšit normální produkci mléka, ale zvýší produkci mléka v případě patologického snížení. Proto je na místě při odchovu mláďat a u hospodářských zvířat pro produkci mléka. Preparát neovlivňuje negativně kvalitu mléka a nezanechává žádná rezidua. Při odchovu hospodářských zvířat zlepšuje nárůst mléčného parenchymu, a tím zlepšuje jejich produkci.  

Gynevet napomáhá zkvalitnit odbourávání tuků. Uvolněný tuk však musí být spálen a vydýchán, protože bez zvýšení fyzické aktivity se opět uloží do původních zásob. Působí pozitivně na zabřeznutí samic a na jejich produkci mateřského mléka. Upravuje problémy při falešné březosti a přílišnou přecitlivělost samic v péči jak o mládě, tak i o oblíbené hračky. 

Je vhodným doplňkem při léčbě nervových příznaků infekčních onemocnění (např. psinky). Působí na vnitřní parazitózy, snižuje schopnost invaze parazitů. Regeneruje tukovou degeneraci mozku, jater i dalších parenchymatických (jinových) orgánů. Zvyšuje výkonnost buněčné imunity. Lze s výhodou využít při onkologických problémech. Je to jeden z nejúčinnějších preparátů, pokud jde o následky stresu. 

SLOŽENÍ

Bylinný extrakt 82,6 % (Lamium album, Calendula officinalis, Fucus vesiculosus, Geranium robertianum, Glycyrrhiza glabra, Imperatoria ostruthium, Potentilla anserina, Trifolium pratense, Galega officinalis, Galium verum, Robinia pseudoacacia, Alchemilla vulgaris, Foeniculum vulgare), sorbitol – zahušťovadlo, mikrokrystalická celulóza – zahušťovadlo, voda, xanthan – zahušťovadlo, grapefruitový extrakt – konzervant, sorbát draselný – konzervant, směs silic 0,12 %. 

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ

Pro zvířata do 1 kg hmotnosti: nutné ředit vodou 1:10, 1 kapka ředěného roztoku na 100 g hmotnosti zvířete 2–3x denně 

Pro zvířata do 15 kg hmotnosti: 1 kapka 1–3x denně 

Pro zvířata nad 15 kg hmotnosti: 3 kapky na každých i započatých 50 kg hmotnosti 1–2x denně 

UPOZORNĚNÍ

Nepřekračujte doporučené denní dávkování! 

Po třech týdnech užívání následuje minimálně jeden týden pauza. 

Během užívání přípravku zajistěte dostatečný příjem vody.  

Před použitím nutno protřepat. 

SKLADOVÁNÍ

Doporučujeme spotřebovat do 3 měsíců po otevření. 

Výrobek je nutno skladovat v suchu a temnu, uchovávat při teplotě 10–25 °C a chránit před mrazem.

Minimální trvanlivost do data uvedeného na spodní straně krabičky a na etiketě. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Veterinární produkty
Obsah Gynevet: 30 ml
5
10x
4
0x
3
0x
2
0x
1
1x
Nevyplňujte toto pole:
5
LB Avatar autora | 13.11.2023
/clanky/planovac-robert/hz---audivet-bez-poruseni-jemnych.html
5
Avatar autora | 10.9.2023
Kapky mu byly doporučeny veterinářem na problémy se srstí a už po 14 dnech vidím výsledky. Za mě dobrý produkt, doporučuji.
5
Avatar autora | 18.7.2023
Věřím, že pomáhá tak, jak má.
5
Avatar autora | 20.12.2022
Produkt kupují pro mého pejska pravidelně. Doporučuji.
5
L Avatar autora | 18.12.2022
Zakoupeno již opakovaně. Byl doporučen na snížení glykemky u diabetického pejska na inzulínu. Bere krátce nebo je to slabé, ale jinak už bez předešlých obtíží.
1
JK Avatar autora | 29.9.2022
Bohužel nejsem, pejsek silně otekl zejména na hlavě. Asi 3.den od začátku podávání.
5
MB Avatar autora | 8.3.2022
jsem spokojená
5
MP Avatar autora | 28.7.2019
Po podávaní fena bez potíží zabrezla, předešlé pokusy byly vždy neuspěšné. Za mně výborný produkt.
5
HB Avatar autora | 5.2.2019
Mám 8 letou kočku trpící nadváhou, přesto že je krmena správnými dávkami krmiva určeného pro kastrované domácí kočky s nadváhou, příliš se její hmotnost nemění. Dočetla jsem se, že Gynevet by mohl pomoci, proto jsem jej zakoupila. Zatím podáváme krátce, tak nemohu hodnotit. Mám obecně velmi dobré zkušenosti s produkty Energy, podávala jsem i jiným mým kočkám při různých zdravotních potížích a vždy pomohly. Nejčastěji Regavet, Fytovet, Omegavet, Virovet a Annovet.
5
JJ Avatar autora | 29.6.2018
Moje fenka měla problémy neurologické projevující se třesem hlavy. Na doporučení jsem začala podávat Gynevet a Omegavet současně a jako zázrakem je v pořádku. Ani léky od veta ji nepomohly až přípravky Energy. Nedám na ně dopustit,dokonce se jí i díky těmto přípravkům znovu osrstila na bocích,kde ji vypadala srst díky hormonálním problémům.
5
KP Avatar autora | 8.5.2018
Gynevet funguje ! Moje fenka má hormonální poruchu a poté, co jí dávám Gynevet, samci se o ní již nezajímají !

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Česká společnost Energy zahájila svou činnost v polovině 90. let a jejím prvním produktem se stal dodnes oblíbený Regalen. Firma se záhy rozrostla za hranice České Republiky. Dnes se výrobky Energy prodávají nejen v mnoha evropských státech, ale také v řadě zemí po celém světě. Sortiment Energy se od dob Regalenu významně rozšířil a dnes představuje celou paletu doplňků stravy, unikátních přírodních zdrojů, zelených potravin, regeneračních bylinných krémů, kosmetiky a také veterinárních produktů.

Ve výrobcích se snoubí tisíciletá moudrost čínské medicíny s tradičním českým bylinkářstvím a s moderními poznatky o frekvenční a informační léčbě. Přinášejí energii a vitalitu, regeneraci a harmonii, omlazení a příjemný pocit ze života.

ENERGY CZECH REPUBLIC a.s., Trojská 39/201, 171 00 Praha 7

Internetový obchod Radost těla nabízí všechny výrobky společnosti Energy. Pokud jste si tyto produkty oblíbili a nakupujete jich více a častěji, vyplatí se Vám vstoupit do spotřebitelského klubu. Ten nabízí velice příznivé ceny a řadu dalších výhod. Podrobné informace si přečtěte na stránkách Klubu Energy Tábor.