Novinky

Betafit Vás posílí v mnoha směrech

betafit_vas_posili_v_mnoha_smerech

Pomocník v moderní době

Posilněte se Betafitem. Výborná kombinace extraktu z řepy, účinných bylin a rutinu. Moderní způsob života a strava chudá na skutečné živiny někdy vedou ke snížení energie a ztrátě chuti do života. A právě v tomto případě Vám Betafit podává pomocnou ruku. Plus příznivě působí na tělo v mnoha dalších směrech. Sezmante se s ním zde: Betafit

Vyzenujte se do klidu s novinkou Zen

vyzenujte_se_do_klidu_s_novinkou_zen

Aromaterapeutický sprej Zen

V dnešní uspěchané době jistě oceníte možnost věnovat pár minut sami sobě ve stavu pohody a uvolnění. Dopřejte si relax s aromaterapeutickým sprejem Zen. Příjemná vůně Vám pomúže snížit stres a napětí a naladí Vás do pěkného rozpoložení. Více informací si přečtěre přímo zde: Zen

Qi Collagen - bioaktivní mořský kolagen

novinky_qi_collagen

Sortiment eshopu Radost těla obohatil islandský mořský kolagen. Jmenuje se Qi Collagen a jedná se o hydrolyzovaný kolagen I. a II. typu, který je obohacený o ajurvédský bylinný komplex a přírodní vitamín C. Výborně prospívá kloubům, vlasům i pleti. Blíže se s tímto produktem seznámíte po kliknutí na tento odkaz: Qi Collagen

 

Veterina se obléká do nového

novinky_veterina_se_obleka_do_noveho

Přišel čas na změnu. Veterinární produkty Energy se postupně jeden po druhém oblékají do nového designu. Spolu s novou vizáží krabiček a lahviček se samozřejmě mění také grafika Veterinárního přehledu produktů a jednotlivých produktových letáků. Chvíli se ještě budou potkávat a mísit původní verze vzhledu s těmi právě nastupujícími. Ale v krátkém čase Vám celá veterinární řada bude ladit jedna báseň. Což ocení zejména a především Vaši zvířecí svěřenci. :) 

 

 

Ranní životabudič Qi coffee

novinky_radost_tela_qi_coffee

Únorovou novinkou na Radosti těla je ranní životabudič Qi coffee (či kofí). Jedná se o výběrovou kávu obohacenou o reishi a cordyceps, což jsou proslulé houby užívané v tradiční čínské medicíně.

Seznámit se s tímto terapeutickým nápojem můžete zde: Qi coffee

Doplněk stravy

Kanadská brusinka ve formě oleje i bioextraktu

 novinky_radost_tela_cranberry

Vynikající přínos brusinek můžete nyní ocenit ve dvou produktech. Jejich základem jsou plody z čisté a nedotčené kanadské přírody. Oba doplňky stravy se výborně doplňují a posilují ve svých účincích.

První je olej ze semen kanadské brusinky a najdete jej po kliknutí na tento odkaz: Organic Cranberry oil

Druhý produkt je bioextrakt ve kterém je kanadská brusinka obohacena o akácii senegalskou a nachází se zde: Organic Cranberry juice powder

Posilněte se Qi drinkem

novinky_radost_tela_qi_drink

Další letošní novinkou na eshopu Radost těla je terapeutický nápoj Qi drink (či drink). Jedná se o posilující doplněk stravy ve formě práškového extraktu dvou proslulých rostlin.

O výhodách a přínosech kombinace slzovky obecné a kozince blanitého si přečtěte zde: Qi drink

Nutrivet dodá vaším zvířecím přátelům energii

novinky_radost_tela_nutrivet

Veterinární novinka Nutrivet je plná vitamínů, minerálů a dalších výživných látek. Dodává energii, zpomaluje stárnutí a výborně poslouží i při rekonvalescenci.

O tom, jak může pomoci a prospět vaším zvířecím přátelům, si přečtěte zde: Nutrivet

Nový dopravce a nové poštovné na Radosti těla

novinky_zasilkovna_radost_tela

 

Rozšířili jsme pro Vás nabídku dopravy. Nově můžete při Vašich objednávkách na Radosti těla využívat též služeb Zásilkovny. Je to velice oblíbená a hojně využívaná přepravní služba, kterou jistě znáte. Doručuje balíky do váhy maximálně 10 kg na více než 2.000 výdejních míst po celé České Republice.

Od 1. února 2020 platí v internetovém obchodu Radost těla následující poštovné:

  • Zásilkovna - 49 Kč
  • Česká Pošta - 89 Kč
  • Poštovné zdarma od hodnoty objednávky 500 Kč.
  • Balné a dobírka zdarma.

 

V průběhu roku budou mít některé produkty s cenou nižší než 500 Kč také dopravu zdarma. Bude se jednat o časově omezené akce.

Informované láhve a případně i další produkty, které budou vyžadovat označení "Křehké", bude možné posílat pouze Českou Poštou, která tuto službu umožňuje.

 

Pleťová voda Water Balance

 novinka_water_balance

 

Představujeme Vám kosmetickou novinku - pleťovou vodu Water Balance. Zklidňuje podrážděnou a problematickou pokožku, harmonizuje unavenou pleť a má stimulující účinky na kůži. A zde je odkaz na její podrobnější popis v eshopu: Water Balance