Novinky

Kanadská brusinka ve formě oleje i bioextraktu

 novinky_radost_tela_cranberry

Vynikající přínos brusinek můžete nyní ocenit ve dvou produktech. Jejich základem jsou plody z čisté a nedotčené kanadské přírody. Oba doplňky stravy se výborně doplňují a posilují ve svých účincích.

První je olej ze semen kanadské brusinky a najdete jej po kliknutí na tento odkaz: Organic Cranberry oil

Druhý produkt je bioextrakt ve kterém je kanadská brusinka obohacena o akácii senegalskou a nachází se zde: Organic Cranberry juice powder

Posilněte se Qi drinkem

novinky_radost_tela_qi_drink

Další letošní novinkou na eshopu Radost těla je terapeutický nápoj Qi drink (či drink). Jedná se o posilující doplněk stravy ve formě práškového extraktu dvou proslulých rostlin.

O výhodách a přínosech kombinace slzovky obecné a kozince blanitého si přečtěte zde: Qi drink

Nutrivet dodá vaším zvířecím přátelům energii

novinky_radost_tela_nutrivet

Veterinární novinka Nutrivet je plná vitamínů, minerálů a dalších výživných látek. Dodává energii, zpomaluje stárnutí a výborně poslouží i při rekonvalescenci.

O tom, jak může pomoci a prospět vaším zvířecím přátelům, si přečtěte zde: Nutrivet

Nový dopravce a nové poštovné na Radosti těla

novinky_zasilkovna_radost_tela

 

Rozšířili jsme pro Vás nabídku dopravy. Nově můžete při Vašich objednávkách na Radosti těla využívat též služeb Zásilkovny. Je to velice oblíbená a hojně využívaná přepravní služba, kterou jistě znáte. Doručuje balíky do váhy maximálně 10 kg na více než 2.000 výdejních míst po celé České Republice.

Od 1. února 2020 platí v internetovém obchodu Radost těla následující poštovné:

  • Zásilkovna - 49 Kč
  • Česká Pošta - 89 Kč
  • Poštovné zdarma od hodnoty objednávky 500 Kč.
  • Balné a dobírka zdarma.

 

V průběhu roku budou mít některé produkty s cenou nižší než 500 Kč také dopravu zdarma. Bude se jednat o časově omezené akce.

Informované láhve a případně i další produkty, které budou vyžadovat označení "Křehké", bude možné posílat pouze Českou Poštou, která tuto službu umožňuje.

 

Pleťová voda Water Balance

 novinka_water_balance

 

Představujeme Vám kosmetickou novinku - pleťovou vodu Water Balance. Zklidňuje podrážděnou a problematickou pokožku, harmonizuje unavenou pleť a má stimulující účinky na kůži. A zde je odkaz na její podrobnější popis v eshopu: Water Balance

Olej do aromalampy Spiron Air

novinka_spiron_air

 

Krásná vůně a uvolňující, relaxační účinek jsou vlastnosti nového produktu Spiron Air. Tento olej do aromalampy má ale mnohem širší a významnější použití. Dezinfikuje vzduch a pomáhá při infekcích dýchacích cest. Prohlédnout a koupit si jej můžete zde: Spiron Air

 

Zavedení poštovného pro objednávky do 350 Kč

zavedeni_postovneho

 

Od 6.6.2019 bylo zavedeno poštovné ve výši 69 Kč. Ovšem je nutno dodat, že tento krok se týká pouze objednávek do výše 350 Kč. U nákupů nad 350 Kč zůstává doprava jako dosud zcela zdarma.

I když si situace vyžádala tuto změnu, snažili jsme se stlačit hranici pro dopravu grátis co nejníže. Domníváme se, že stanovený limit je rozumný a snesitelný. Věříme ve Vaše pochopení a toleranci. Děkujeme!

Aktualizace původní zprávy

Nedlouho po zavedení poštovného byla hranice pro dopravu zdarma upravena na 390 Kč.

Pleťová maska Visage Balance - kosmetická novinka

visage_balance_nova_pletova_maska

Zklidňující pleťová maska Visage Balance je nejnovějším kosmetickým přírůstkem Radosti těla. Působí hojivě, vyživuje pleť, mírní otoky a zesvětluje pigmentové skvrny. Obsahuje francouzský bílý jíl, zinek, silice z heřmánku modrého a další účinné látky.

Zde je odkaz na tuto přírodní masku: Visage Balance

 

Nový vzhled Spironu

spiron

Oblíbený antivirový a antibakteriální sprej Spiron má nový vzhled. V období nachlazení a chřipek je opravdu užitečným pomocníkem. Jeho účinky ale samozřejmě můžete využívat po celý rok. Více si přečtěte v detailu produktu zde: Spiron

Slevové kódy

slevove_kody

 

Při Vašem nákupu můžete nyní nově využít jeden ze tří slevových kupónů. Postup je jednoduchý. V průběhu objednávky vložte v nákupním košíku (po dosažení potřebné hodnoty nákupu) slevový kód do políčka "Slevový kupón" a klikněte na "Přidat". Sleva se ihned automaticky uplatní.

Kupón 1 - sleva 10% při nákupu nad 1.200 Kč - kód pro vložení: sleva10

Kupón 2 - sleva 12% při nákupu nad 1.500 Kč - kód pro vložení: sleva12

Kupón 3 - sleva 15% při nákupu nad 2.000 Kč - kód pro vložení: sleva15

Stránka 1 z 2 - 14 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením
tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.