Novinky

Tělové mléko Caralotion v novém kabátu

Tělové mléko Caralotion

 

Hydratace a regenerace pokožky celého těla

Tělové mléko Caralotion vyživuje pokožku celého těla. Je jemné a lze jej použít i na citlivou pleť. Lehce se aplikuje a roztírá. Caralotion má nyní zbrusu nový design a také je v praktičtějším balení, které umožňuje plné využití obsahu. Více informací si přečtěte přímo v popisu produktu zde: Caralotion - tělové mléko.

 

Arganový olej umocní Vaši krásu

argan_oil_radost_tela

 

Jeden z nejvzácnějších olejů pro krásnou pleť

Nejnovějším produktem, který Vám Radost těla přináší, je Argan Oil. Čistý arganový olej s vynikajícími účinky na pleť - omlazuje ji, zjemňuje a vypíná. Vyživuje ji excelentní směsí účinných látek. Objevte pro sebe sílu tohoto vzácného oleje: Argan Oil

 

Internetový obchod Radost těla v novém designu

Nová verze internetového obchodu Radost těla

Dne 11.7.2017 došlo u eshopu Radost těla k přechodu na novou moderní verzi. Změnil se nejen design, ale přibyla i řada dalších vylepšení a funcí. Vám, milé zákaznice a milí zákazníci, přináší obchod lepší přehlednost a větší pohodlí při nakupování. Pevně věříme, že se s novým eshopem snadno a rychle seznámíte, a že Vám bude dobře sloužit.

Původní novinky

Rozhodli jsme se, že novinky z původního eshopu nebudeme převádět sem do nového. Šlo o zprávy za období více než 6ti let fungování obchodu, které kdysi byly novinkami, ale dnes již nemá cenu se k nim vracet.

Vaše uživatelské účty

Na druhou stranu bylo vyvinuto velké úsilí, aby  zůstaly zachovány účty a přihlašovací údaje těm z Vás, kdo jste v eshopu zaregistrovaní. Kdyby se vyskytl nějaký zádrhel, prosíme Vás pište nebo volejte. Dáme to do pořádku.

Poděkování

Vážené zákaznice a vážení zákazníci! Děkujeme Vám za Vaši důvěru! A těšíme se na další společnou cestu s Vámi.

Tým Radosti těla

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem