Zákaznická podpora:607 143 908radost-tela@seznam.cz

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 3951 hodnocení
5
3919x
4
20x
3
1x
2
0x
1
11x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

IP Avatar autora Ivana Petrželová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.12.2024
NW Avatar autora Nada Wenzlova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.12.2024
Výborný. Určitě si zase něco objednám.
EB Avatar autora Eva Besednjaková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.12.2024
JM Avatar autora Jaromír Mošner Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 15.12.2024
spokojenost, funguje to.
IB Avatar autora Ivana Benešová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.12.2024
Super, rychlé dodání....děkuji
VŠ Avatar autora Věra Šustalová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.12.2024
PN Avatar autora Pavel Novák Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.12.2024
HO Avatar autora Hana Oharková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.11.2024
Naprostá spokojenost.
J Avatar autora Jarmila Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27.11.2024
Vše v pořádku, ráda zde objednám znovu 🌻
MV Avatar autora Mirka Věchtová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 26.11.2024
NZ Avatar autora Naděžda Zwiefelhoferová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24.11.2024
spokojená. vše bylo v pořádku.
MV Avatar autora Mikušek Vladimír Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24.11.2024
HS Avatar autora Hana Strnadová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.11.2024
AP Avatar autora Alena Partiková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.11.2024
Vše v pořádku, doporučuji.
PZ Avatar autora Pavel Zeman Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.11.2024
Rychlost dodání
VJ Avatar autora Věra Jordánková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.11.2024
LP Avatar autora Lucie Pauknerova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.11.2024
FŘ Avatar autora František Řeboun Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.11.2024
Perfektní, vše ok
DJ Avatar autora Dana Jurenkova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.11.2024
RL Avatar autora Rudolf Ležák Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček. 18.11.2024

Ovládací prvky výpisu

3965 položek celkem