Zákaznická podpora:607 143 908radost-tela@seznam.cz

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 3951 hodnocení
5
3919x
4
20x
3
1x
2
0x
1
11x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

PV Avatar autora Petr Valenta Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.11.2024
PK Avatar autora Petra Krylova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13.11.2024
LŽ Avatar autora Lenka Žantová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.11.2024
Jsem velmi spokojená. Rychlé dodání a produkty funkční.
KP Avatar autora Kamila Podolníková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.11.2024
Velice a vřele doporučuji.
MF Avatar autora Martina Fürstenzellerová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.11.2024
EŠ Avatar autora Eva Šebková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 7.11.2024
VJ Avatar autora Vlasta Jedličková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.11.2024
Výborné produkty doporučuji i známým
AN Avatar autora Anna Němcová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.11.2024
Vše v pořádku.
SP Avatar autora Simona Prokůpková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 3.11.2024
AB Avatar autora Anna Benešová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 31.10.2024
HH Avatar autora Hana Hronková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.10.2024
MS Avatar autora Miroslav Sedlak Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27.10.2024
VK Avatar autora Veronika Korousová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24.10.2024
VM Avatar autora Vlasta Marková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 23.10.2024
LS Avatar autora Libuše Smržová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.10.2024
Super, jsem velmi spokojená 😀
KA Avatar autora Kulova Alena Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.10.2024
Velmi spokojená
LS Avatar autora Ludmila Syptáková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.10.2024
Jsem velmi spokojena
PJ Avatar autora Petr Jermakov Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.10.2024
IH Avatar autora Ivana Haraštová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.10.2024
ZR Avatar autora Zuzana Radková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 16.10.2024

Ovládací prvky výpisu

3965 položek celkem